צו לעיכוב יציאה של אחד מבני הזוג ו/או ילדם, נעשית כסעד זמני במסגרת הליכי הגירושין. ובמסגרת הליכי יישוב סכסוך במסגרת יחידת הסיוע.

אם אחד הצדדים מעוניין להגיש  בקשה לעיכוב יציאה מהארץ, מיד לאחר מתן הצו כל בקשה מועברת לתגובת הצד השני. יש לזכור כי בתי המשפט ובתי הדין רשאים לתת צו האוסר לצאת מן הארץ, וכן להורות על הפקדת דרכון או תעודת המעבר ואף להתנות תנאים ליציאה מהארץ, בהליך מזורז במעמד צד אחד לתקופה מוגבלת.

צו עיכוב יציאה שהוצא בבית המשפט או בבית הדין הדין, מועבר למחשב בקרי הגבול בתזמון קבוע פעמיים ביום. הצו החתום נמסר ביד מגיש הבקשה וזה יכול להעבירו לרשויות בהקדם.

אם קיבלתם צו עיכוב יציאה מהארץ עליכם לפנות מייד לעורך דין מנוסה ומקצועי העוסק בגירושין על מנת לקבל ייעוץ מפורט לגבי מצבכם המשפטי. במשרדנו אנו מטפלים בתיקי גירושין ודיני משפחה.  אתם חייבים עורך דין מסור ומקצועי שילווה אתכם באופן אישי ויהיה לצדכם כדי להגן על האינטרסים שלכם והבטחת עתידכם על ידי השגת פתרון מותאם אישית עבור המקרה שלך.

בנוסף למיומנות ולניסיון הרב שלנו בטיפול במגוון רחב של מקרים, אנו מיומנים בהופעות בבתי משפט ובתי הדין וניהול משא ומתן.  אנו שואפים להפוך כל מקרה  שיהיה קל ונעים עבור הצדדים המעורבים ככל האפשר על ידי עדכון שוטף של לקוחותינו כל זמן על כל פרט הקשור בעניינם,  תוך מתן התמיכה ותשומת הלב המלאה שלנו. על מנת להשיג את המטרות של הלקוחות שלנו, אנו נדאג לתת את מלוא תשומת הלב  במקצועיות  כדי להגן על האינטרסים שלכם ולהשיג את התוצאות הטובות ביותר.

אנו במשרד עורך תבור גולדמן נעמוד לרשותכם על מנת לסייע לכם באופן מיידי,

במשרדנו  קיים מוקד לייעוץ מיידי מעורך דין  24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע בטלפון – 050-2040222 ובאמצעות שאלות באתר.