עורך-דין-גירושין-תבור-גולדמן.

משרד עורך דין ונוטריון תבור גולדמן  פועל כדי  שכל לקוח יהיה במצב הטוב ביותר האפשרי – כלכלית ורגשית לפני במהלך  ולאחר הגירושין או בכל עניין בדיני משפחה אחרים. אנו עושים זאת על ידי הגנה על האינטרסים לגבי שלך  בגירושין,משמורת ילדים , זמני שהות , מזונות , גישור , חלוקת רכוש ועוד .

עורך הדין תבור גולדמן עוסק מעל 12 שנים בתיקי גירושין מורכבים ודיני משפחה.  בעל ניסיון ומיומנות רבה בניהול משא ומתן והליכי גישור במשפחה, הסכמי גירושין מורכבים, חלוקת רכוש הופעות בבתי משפט, בג”צ ובתי הדין הרבניים,  עוסק בניהול תיקים  רבי היקף בתחום דיני משפחה, גירושין, מקרקעין, מושבים וקיבוצים. מסוגלות הורית, הסכם ממון  גישור, והכנת צוואות מורכבות בתל אביב ו בחיפה.

עורך דין תבור גולדמן חבר מן המניין בלשכת עורכי-הדין בישראל משנת 2004 נוטריון ומגשר  משפחה מוסמך. בעל תואר L.L.B בהצטיינות, במשפטים ולימודי מנהל עסקים וכלכלה, שירות צבאי כקצין ארגון רפואה ומפקד רפואה במילואים  בדרגת רב סרן– קצין מצטיין. בן למשפחת מייסדים, מראשוני העלייה הראשונה מ-1882 בארץ ישראל.

נייד: 050-2040222     דואר אלקטרוני:  tavorlaw@gmail.comמשרד חיפה חדר ישיבות

עורך דין תבור גולדמן מנהל תיקי גירושין מורכבים בחיפה ו בתל אביב

אנו מציבים במרכז המטרה בראש ובראשונה את הלקוח.

המוטו המרכזי שלנו הוא נחישות, התמדה ומצוינות לניצחון במהירות וביצירתיות.
אנו מציעים ייעוץ ראשוני, חוות דעת נוספת וחבילת שירותים משפטיים מקיפה ללקוחותינו בהליכים המשפטיים. אנו פועלים באמצעות טכנולוגיות חדשניות, בדגש על שירות אישי, מקצועיות, התמחות רב תחומית, ביטחון, אמינות, יצירתיות, תחכום,  וזמינות מרבית על מנת לספק לכם את הפתרונות הרצויים באיכות הגבוהה ביותר, בזמן הקצר ביותר ובמחיר הוגן.

אנו סמוכים ובטוחים מעל לכל ספק שההצלחה שלכם היא גם ההצלחה שלנו!

משרדנו עוסק אך ורק על בדיני משפחה וגירושין. כך מתאפשר לנו  להישאר מעודכנים בפסיקה חדשה  וכן ליצור אסטרטגיה  משפטית חדשנית  ומנצחת המייצרת תוצאות חיוביות. לניצחון ולהצלחה שלכם.  אנחנו עובדים כדי לפתור סוגיות מורכבות בצורה יעילה ככל האפשר באמצעות משא ומתן וגישור בטרם נקיטת הליכים משפטיים, אבל אנחנו תמיד מוכנים גם להגיע  לבית המשפט  או לבית הדין אם לא ניתן להגיע  להסדר הוגן במהלך משא ומתן וגישור.

יחס אישי לכל לקוח

היכרות יסודית  עם כל מקרה ויחס אישי חיונית כדי להגיע לתוצאה חיובית הטובה ביותר עבורכם.  אנו פועלים בשיתוף פעולה  עם מומחים כגון רואי חשבון , כלכלנים, אקטוארים, חוקרים, מטפלים זוגיים,  ופסיכולוגים שמשמשים ככלי חשוב במסגרת הליכי  הגירושין .עורך דין תבור גולדמן יישאר מעורב במקרה שלך מתחילתו ועד סופו, ידאג להשאיר אותך מעודכן בכל שלב של התהליך, ביסודיות להסביר את כל האפשרויות שלך ולענות על כל שאלה שיש לכם. אנו נשמח לקבל  הזדמנות לבדוק את עובדות המקרה שלך ולספק חוות דעת ראשונית או נוספת והערכה כנה ויסודית של מה מגיע לכם. אנחנו נשמח להסביר אודות התהליך המשפטי דיני משפחה וגירושין  ולענות על כל שאלה שיש לכם . צרו קשר  ונשמח לקבוע פגישה בהקדם.